Par mums

Esam sertificēta apbedīšanas pakalpojumu sniegšanas aģentūra, kuras dibinātājs ir vairāku gadu garumā krājis pieredzi attieksmē pret klientiem un darba kvalitāti. Saņēmis LPMC apliecības gan apbedīšanas pakalpojumu darba organizācijā, gan kapsētu pārziņa un kaprača darba organizācijā. Mūsu uzņēmuma mērķis ir piedāvāt plašu klāstu ar apbedīšanas piederumiem un eleganti izstrādātu darba stilu.

Apbedīšanas aģentūra Teika no 2014. gada ir Pasaules apbedītāju asociācijas (FIAT-IFTA) un no 2017. gada Latvijas apbedītāju asociācijas (LAA) biedrs, līdz ar to esam informēti par visu jauno un aktuālo apbedīšanas nozarē.

Jūsu ērtībām spēsim pielāgot aģentūras iespējas bēru ceremoniju organizēšanai un plānošanai, ņemot vērā katra tuvinieka vēlmi un iespējas. Vairāk par mūsu jaunumiem un ikdienas gaitām, kā arī informāciju par notikumiem kapsētās, varat atrast sekojot mums sociālajos tīklos – Facebook, Instagram.

Aģentūras vadītājs uzraudzīs katras ceremonijas norisi, kā arī sniegs padomus brīžos, kad tie būs nepieciešami, lai katra atvadīšanās būtu individuāli nostrādāta līdz pēdējai niansei. Ievērojot etiķetes normas un kapu kultūru, zārka nesēji ir kompetenti sava darba izpildītāji.Pasaules apbedītāju asociācija

Latvijas apbedītāju asociācija

Latvijas pašvaldību mācību centrs

Ieteicams uzņēmums